CURCUNALAR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CURCUNALAR

EĞLENCE CHAT YENİ ARKADAŞLIK MUHABBET HERŞEYYYYYYY

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DUVAR YAZILARI(KOMİK)

YazarMesaj
mami

mami

DUVAR YAZILARI(KOMİK) Empty
MesajKonu: DUVAR YAZILARI(KOMİK)   DUVAR YAZILARI(KOMİK) Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 6:06 pm

kalp kalbe karşı derler
senin de başın ağrıyor mu
ay bile çeker gider
geçer sabah namazı

uyandım birden çalar saat ile
sabah 6 yı bulmamış
bir tavuk durdu gözüme
parasızlık bize uymamııış

parasızlık ben de saklı
girmez ağzımdan lokma
elimde bir yarım ekmek
içinde peynir olmalı..
mami

mami

MesajKonu: Roman YazmiŞ   DUVAR YAZILARI(KOMİK) Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 6:13 pm

Bir akıl hastanesinde bir deli, öteki deliye:
- Ben bir roman yazdım, al oku; bakalım beğenecek misin, demiş.
Ve kendisine kalınca bir kitap vermiş.
Öteki deli, bir hafta boyunca okumuş romanı. Sonunda arkadaşı deliye:
- Romanın çok ilginç, demiş; yalnız biraz kalabalık, çok isim var içinde.
Kitabı veren deli:
- Al, demiş, ikinci cildini de oku.
Ve kalınca bir kitap daha vermiş.
Yine aradan bir zaman geçmiş. Romanın ikinci cildini de alan deli:
- Bunu da okudum, demiş; gerçekten çok ilginç ama, bu da çok kalabalık; çok isim var içinde...
O sırada akıl hastanesinin doktoru gelmiş üstlerine:
- Verin bakayım, demiş, o telefon rehberlerini. Ne zaman aldınız bunları; ben de kaç gündür onları arıyordum
mami

mami

MesajKonu: Babanin Karnesİ   DUVAR YAZILARI(KOMİK) Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 6:25 pm

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş... diye düşünür ve oğluna seslenir:
-Getir bakayım şu karneyi!
-Al baba...
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!
-Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum...
mami

mami

MesajKonu: cennet ve cehennem   DUVAR YAZILARI(KOMİK) Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 6:30 pm

Birgun cennet melegi seytana. Gel bi futbol macı yapalım demis.Şeytanda tamam demis.Ama bak dunyadaki en iyi futbolcular bizde demis.Şeytanda:

Ama dunyanın en kötü hakemleri bizde demis.
mami

mami

MesajKonu: 2 lokum   DUVAR YAZILARI(KOMİK) Icon_minitimeCuma Ekim 17, 2008 6:34 pm

sıcak bir yaz günü 3 çocuk kantine gitmişler.satıcı birinci çocuğa ne istediğini sormuş.çocuk bir lokum istemiş.dolayısıyla hava çok sıcak olduğu için satıcı lokumları kaldırmış.çok sinirlenip lokumları indirmiş. çocuğa lokumunu verdikten sonra lokumları yukarı kaldırmış.ikinci çocuğa ne istediğini sormuş.bu çocukta bir lokum isteyince adam çılgına dönmüş.tekrar aynı şeyleri yaptıktan sonra lokumları kaldırmadan önce üçüncü çocuğa sormuş.çocuğum sende mi bir lokum istiyorsun diye.çocuk hayır demiş.admdada rahatlıkla lokumları kaldırmış.sonra çocuğa sormuş oğlum peki sen ne istiyorsun.çocuk:ben iki lokum istiyorum

DUVAR YAZILARI(KOMİK)
1 sayfadaki 1 sayfası